Email Blog

Email Marketing Made Simple

SİYASETİ KARIŞTIRAN RAHMİ TURAN’DAN AHMET HAKAN TEHDİT MAİLİ (Ahmet Hakan- Gazeteoku – Sesli Makale)

SİYASETİ KARIŞTIRAN RAHMİ TURAN’DAN AHMET HAKAN TEHDİT MAİLİ (Ahmet Hakan- Gazeteoku – Sesli Makale)


13 thoughts on “SİYASETİ KARIŞTIRAN RAHMİ TURAN’DAN AHMET HAKAN TEHDİT MAİLİ (Ahmet Hakan- Gazeteoku – Sesli Makale)

  1. Bir tane Ahmet Hakan 100000000. Rahmi Turan eder bu yaşına gelmiş halen şeytanlık peşinde dinsiz cibilliyetsiz herif.

  2. Turkiyede iskelesini şaşıran dolu 1 chp li li kuyuya taş attı bütün türkiye ab abd nato bir olduk çıkarmaya çalışıyorlar ortada 2 kazeteci var ikiside gazeteci olup-olmadığını tartışılır koca chp nehallerde

  3. Bu chp li basin boyle by ke mal dedigi gibi amiral gemisi bu.Varin gerisinin rezil rusvayligini ve cirkefligini siz dusunun.E tabi bu rezilligini ornek gostermek nsl bir seviyesislik oda baska bir konu.

  4. Anadolumun sözü buraya cuk oturuyor evliya olacak adamımış da bizim haberimiz olmamış sözü şimdi evliyaların yolundanmı gidiyor bakalım yolu hangi yola çıkıyor şimdilik evliyaya yakış pozisyonda yer alıyor

  5. Amiralin gemisinde koca bir delik, su alıyor, Kaptan Kemal firar geride kalanlar, can tatlı, canaaan başının çaresine bak.. Ah ah bu türkiyemizin atlattigi siyasi, ekonomi, askeri krizlerde düşünelim önde Amiralin gemisi kaptan BAY Kemal..

  6. RAHMİ TURAN HAZIR ADI SÖYLENMEYE BAŞLADIYA ŞÖHRET HASTALIĞINA YAKALANMIŞ ADI SÖYLENSİNDE NASIL SÖYLENİRSE SÖYLENSİN HESABI KENDİNE DEĞİLDE YAŞINA YAKIŞMIYOR.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.